wtorek, 20 września 2011

Moja Sypialnia

Jeśli chodzi o wnętrza to zawsze publikowałam w internecie tylko zdjęcia swoich inspiracji. Tym razem coś mojego. Sypialnia - tak w zasadzie nie tylko moja :)
Na początku miałam fascynację minimalizmem stąd czarne proste łóżko i proste meble z ikei. Potem przyszła fascynacja stylem rustic no i wnętrzami do mieszkania, a nie tylko do oglądania. Miejscami gdzie jest miło, ciepło i przytulnie. Gdzieś tam jednak z tyłu głowy ten minimalizm mi został i w sypialni, jak i w całym mieszkaniu mam taki trochę miszmasz.
Mimo, że designerzy mnie zlinczują za to stwierdzenie , zdecyduję się na nie - lubie Ikeę. I dużo jej w moim mieszkaniu. Fajne funkcjonalne meble dla ludzi z niewielkim portfelem. Poza tym dużo u mnie rzeczy z historią zdobytych albo z targów staroci albo podarowanych nam przez babcię.
I tak najpierw były czarne meble z Ikei, potem chęć ocieplenia tego i bordowe dwie największe ściany w pokoju, a potem dostaliśmy meble od babci i mimo, iż najpierw chciałam je przemalować to zostały takie jakie były. Tylko pokój uległ pasiastej rewolucji. Miały być tapety, ale albo nie było odpowiedniego koloru, albo byly niemożliwie drogie - a ja nie byłam pewna czy na pewno będa mi odpowiadać. Więc pomalowałam je sama w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej połączyć wszystkie kolory królujące w tym wnętrzu. Nie wiem jak i czy ktoś to w ogóle oceni ale wrzucam, choćby dla siebie, aby mieć dziennik zmian jakie zachodzą w naszym mieszkaniu.

2 komentarze:

  1. świetna tapeta mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Pasy są namalowane ale kolor czarny jest pokryty lakierem, a biały werniksem srebrnym.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń