wtorek, 10 kwietnia 2012

Kilka fajnych rzeczy z BRW

Buszując ostatnio po sieci natknęłam się na kilka fajnych przedmiotów z "Black Red White". Ten sklep kojarzył mi się dotychczas z dość prostymi dodatkami pasującymi do przytulnych ale niezbyt wyrafinowanych wnętrz.  Te rzeczy, które podobają mi się w nowej ofercie wyglądają świetnie jednak musze przyznać, że jeszcze nie widziałam ich na żywo, a moje zauroczenie wywołane jest tylko wyglądem na fotografii. Mam jednak nadzieję, że odczucia po obejrzeniu zdjęcia i przedmiotu na żywo będą zbieżne. Co ciekawe ceny są bardzo przystępne, więc nawet jesli ja tego nie kupię - bo jednak miejsca w mieszkaniu robi się mniej a nie więcej - to może skusi się na to ktoś z Was oglądając tego bloga.

Ten metalowy liść widziałabym w łazience lub w sypialni jako miejsce na codzienną biżuterię . Świetnie wyglądałby też w przedpokoju jako naczynie do odkładania kluczy.
Cena: 54,99 zł
Ten wazon będzie wyglądał świetnie chyba w każdym miejscu domu. Można włożyć do niego ozdobne gałęzie, ale można nie wstawiać róznież nic. Zestawiony z niższym wazonem w tym samym kolorze i np. z wcześniejszym liściem będą tworzyć świetną kompopzycję.
Cena: 77,99 złKolejna rzecz w srebrnym kolorze. Fajne jabłuszko. Znowu widzę je jako pudełko na biżuterię, no bo w końcu zaróno jabłko jak i świecidełka to symbole naszej kobiecej próżnej natury :)
Cena: 14,99


Fajny biały wazon. Kształt bardzo naturalny - przypomina mi rozbryzgującą się wodę. Wyobraźcie sobie w nim wielki pęk żółtych tulipanów.
Cena: 34,99 zł

Misa w podonbnej stylistyce. Naprawdę fajny kształt.
Cena: 64,99 zł
A na koniec rzeczy może nie tak piękne, ale bardzo funkcjonalne, zwłaszcza teraz, gdy zimowe rzeczy powoli wędrują do schowków, pudeł i pawlaczy. Fajne jest to że widać zawartość pudełka, dzięki czemu łatwo zlokalizujemy buty, które właśnie chcemy założyć. No i myślę, że same buty byłyby zadowolone, mając odpowiednią ilość miejsca, a nie będąc wciśnięte pomiędzy inne pary :) 
 Cena 14,99 zł Cena: 7,99 złCena: 9,99 zł

4 komentarze:

  1. Fajne inspiracje :) No a co z tym zakwasem? ;) Pozdrawiam, Asia

    OdpowiedzUsuń
  2. Asieńko! Jak byliśmy u rodziców, to oczywiście jak po ogień, i nie zdążyłam się dowiedzieć czy będziesz. W tym tygodniu będę próbować chleb dla opornych. Trzymaj kciuki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety nie próbowałam jeszcze. Zachorowałam tydzień temu i jakoś końca nie widać. Jak tylko się wykuruję zabieram się za to.

    OdpowiedzUsuń